Maandag 21 november 2011, dag 1
Maandag,
De eerste dag met de complete ploeg.
Na het ontbijt geen zon te zien, maar regen en natte sneeuw. Je kunt je niet voorstellen dat ze de vorige week in de zon gelopen hebben.
Als eerste zijn we naar Marudo gegaan waar Hide Hirasawa de scepter zwaait. Daar werden drie mooie vissen gebowled. Alleen een tancho werd gekocht door een klant. Tevens werd een bowl gemaakt met een Showa, sanke en een kohaku, deze vissen zijn binnekort te zien in Veendam en tot die tijd zijn ze op de site. Daarna zijn we nog een naar een andere koihuis, daar zwemmen de grote dames, tot 97 cm. Hier hebben we nog een chagoi en een yamabuki gekocht.
Bij Torazo , Urakawa koifarm,Tsuyoshi Kawakami, zijn we nog even wezen kijken naar de aangekochtte Tancho, het is een spetterende vis. Ook even wezen kijken naar de kohaku die we in optie hebben, zeer mooie vissen die zelfs als azukari mogen blijven een prachtige mogelijkheid om een vis in Japan te zien opgroeien. Hier hebben we verder geen vis gekocht.
Als laatste voor de lunch hebben we Sakazumi bezocht, daar hebben we samen met Ieke koi een doos met ai-goromo, kikusui, budo goromo gekocht.
Na de lunch zijn we naar diverse kwekers, Katoaka, Conias, Izumya , Otzuka en Mano, gereden echter zonder koi te kopen.
De dag hebben we afgesloten bij Myatora om opnames van de Azukari te maken. Tevens hebben we nog een optie op een mooie sanke met een kujaku, maar de koop hebben we even uitgesteld, we komen deze week nog bij vele anderen dus we zien het wel. We hebben Myatora nog een cadeautje aangeboden, een ingelijste foto zoals die bij ons op de site staat.
Nu terug in het hotel, even alles laten bezinken en daarna lekker eten.
Tot morgen.


